БОГУСЛАВЩИНУ ВІДВІДАВ ПОСОЛ ПОРТУГАЛІЇ

Дата: 11.09.2023 09:05

Минулий тиждень для Богуславської громади був насичений подіями та візитами. Міський голова Віталій Миколайович Хоменко та господиня ДОЗ «Чайка» Світлана Олександрівна Резніченко зустрічали в оздоровчому закладі Чайок, де саме проходив «Головний табір країни», почесних гостей. На Богуславщину, на зустріч із найактивнішою молоддю із різних куточків країни завітав посол Португалії в Україні — пан Антоніу Вашку Алвеш Машаду, та Народні депутати України — Марія Мезенцева й Олександр Горенюк.

Після вітання та слів подяки за візит до нашого маленького містечка Віталій Миколайович вручив пану Антоніу на згадку подарунки із символікою Богуславської громади. Під час зустрічі, головною темою якої була євроінтеграція України, почесні гості піднімали різні питання. Це стосувалося й повернення молоді із-за кордону до України, адже за період повномасштабного вторгнення росії рідну землю покинули 5 мільйонів українців; і ринку праці; й створення сучасних центрів зайнятості, через які можна здобути за державний кошт освіту; й залучення молоді до суспільно важливих подій. Обговорювали й можливість курсів обміну між студентами України та Португалії, яка із перших днів війни підтримує нашу країну як на політичному, так і економічному рівнях. До речі, посол Португалії спілкувався із молоддю виключно англійською мовою. Він висловив своє захоплення і нашою країною, і молоддю, якій побажав бути активною й не зупинятися на досягнутому. У свою чергу, міський голова під час обговорення хвилюючих молодь питань підкреслив: «Я радий вітати в нашій громаді гостей та прогресивну молодь, очі якої горять цікавістю, активністю й азартом до змін. Що ми повинні робити як чиновники? Залучати молодь до роботи різних громадських організацій, молодіжних рад. Підтримувати їхні прогресивні починання, допомагати із роботою, ознайомлювати із механізмом місцевого самоврядування, адже це — наше майбутнє…»