«НАД ЗЕМЛЕЮ ТУМАНИ, НАЧЕ СУМ ЗА СИНАМИ...»

Дата: 01.10.2023 18:08

Сьогодні, 1 жовтня, біля пам’ятного знака полеглим воїнам російського-української війни відбувся урочистий мітинг із нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.

Захід, на якому були присутні депутат обласної ради Арташес Гарнікович Татоян, міський голова Віталій Миколайович Хоменко, секретар Богуславської міської ради Владислав Геннадійович Шпак, депутати міськради, представники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, освітяни, військові, рідні наших загиблих Героїв та активні жителі громади, розпочався церемонією покладання живих квітів.

О 09.00 усі присутні приєдналися до Всеукраїнської хвилини мовчання, аби вшанувати пам’ять кожного Героя та Героїні, котрі до останнього боролися задля Перемоги!

Із вітальною промовою до земляків звернувся очільник громади, котрий зазначив: «Сьогодні ми не лише вітаємо наших захисників та захисниць та бажаємо їм перемоги, а й вшановуємо пам’ять загиблих Героїв. Тих, хто боронив територіальну цілісність нашої держави ціною власного життя...» Також Віталій Миколайович подякував землякам за всебічну підтримку ЗСУ, висловивши особливі слова вдячності соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету Богуславської міської ради, колективами якого напередодні свята було зібрано 243 тисячі гривень, які будуть перераховані на потреби бійців.

Привітав усіх присутніх зі святом і депутат облради Арташес Гарнікович.

Далі настоятель храму Покрови Божої Матері, отець Ігор Поліжак у супроводі півчої відслужив молебень за упокій душ воїнів, життя яких «обірвала» війна.

Не стримували сліз присутні, коли зворушливо й щемко звучала пісня «Над землею тумани...», яку заспівали викладачі Богуславської школи мистецтв у складі гурту «Оберіг».

Щира вдячність нашим сильним і звитяжним воїнам, завдяки яким ми сьогодні живемо в своїй рідній країні. У наших серцях буде вічно жити памʼять про тих, хто поклав за Батьківщину найцінніше — своє життя. Низький уклін рідним наших загиблих Героїв!