ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 15.10.2023 09:14

Щиро вітаю вас із професійним святом!

За доброю традицією у третю неділю жовтня відзначається День працівників харчової промисловості. Це одна з найважливіших галузей господарського комплексу нашої держави. Від працівників саме цієї галузі залежить кількість і якість продукції, якою ми забезпечуємо свій щоденний раціон.

Це свято людей, які виконують непросту і таку важливу для всіх місію із забезпечення кожного жителя продуктами харчування.

У день професійного свята прийміть слова заслуженої подяки та шани за вашу працю.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, наснаги і достатку, легкої роботи, вдячних споживачів, нехай кожен цінує вашу працю та продукцію виготовлену вашими «золотими» руками.

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.