ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2023 10:41

28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

Згадуємо кожного земляка, чиє життя забрала та страшна війна. Дякуємо всім, хто після звільнення країни відбудовував рідний край.

Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну — від 8 до 9 мільйонів українців полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, на каторжних роботах на чужині…

Гірко, але українцям знову довелося зі зброєю в руках стати на захист України від посягань держави-сусіда.

І бійці сьогодення України виявились гідними нащадками своїх дідів і прадідів. Вони хоробро дивлять у вічі смерті, віддають свої життя, відвойовуючи кожен метр рідної землі у сильного за чисельністю ворога. Дякую кожному захисникові, тим, які відвоювали рідну землю 79 років назад, котрі сьогодні героїчно відстоюють територію та ідентичність українського народу.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.