ВАША ПРАЦЯ — ЗАВЖДИ НА ВИДУ

Дата: 10.11.2023 13:40

Сьогодні, 10 листопада, в Богуславському будинку культури відбулися урочистості із нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, ведучим яких був талановитий юнак Максим Карпенко. Після вітань та слів вдячності, які линули зі сцени, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв, завдячуючи яким ми маємо можливість зустрічати святкові дні, а гурт «Надросяни» присвятив усім захисникам пісню «Я ненадовго, мамо, я країну захищу…»

Привітати креативну й дружню родину працівників культури Богуславської громади завітав міський голова Віталій Миколайович Хоменко, котрий у своїй промові відзначив: «…Ваша робота — дуже важлива, адже ви навіть у ці важкі дні сьогодення робите все можливе, аби прикрасити життя жителів нашої громади, подарувати їм радість. І вам це вдається…» Також очільник громади відзначив найактивніших винуватців свята нагородами, квітами та цінними подарунками.

Церемонію нагородження Віталій Миколайович розпочав врученням подяки від депутата обласної ради Олени Анатоліївни Шуст завідуючій Чайківською клубною філією Олені Олексіївні Шнуренко, котра зі своїми односельцями зуміла організувати в закладі культури справжній осередок відпочинку та допомоги для наших захисників.

Нагородами Богуславської міської ради у цей день були відзначені юрист БККЗ «Будинок культури» Ольга Вікторівна Чайка, завідувачка Дибинецької сільської клубної філії Катерина Василівна Степенко, керівник любительського об’єднання майстрів народних промислів Олена Володимирівна Тимошенко, радіотехнік Олександр Володимирович Завадовський, майстри народного мистецтва нашої громади Кирило Блажко та Оксана Демченко.

Не оминув міський голова увагою й колективи Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького та Богуславського вищого професійного училища сфери послуг, котрі взяли активну участь в культурно-просвітницькій акції «Пізнай свій край», яка 3 листопада проходила в нашій громаді. А ще передав директору «Будинку культури» Яні Юріївні Старинець таку необхідну для підготовки сценічних костюмів парову праску.

Святкових вітань забагато не буває. У цей день вітали працівників культури й т. в. о начальника соціально-гуманітарного управління ВК БМР Ольга Іванівна Духан, і начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Володимирівна Куценко, директор КЗ «Публічна бібліотека» Галина Степанівна Добровольська та очільниця Богуславської школи мистецтв Оксана Олександрівна Мороз, котра разом зі своїми колегами подарувала присутнім «віночок» українських пісень.

До речі, святковий захід мав свою «родзинку»: у церемонії нагородження активну участь брав ростовий «Зайчик», який власноруч змайструвала наша талановита лялькарка Олена Тимошенко.

Тож, зі святом, креативні та талановиті культпрацівники Богуславської громади! Творчих вам злетів!