«ПАМ’ЯТЬ ГОЛОДУ — ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ…»

Дата: 25.11.2023 15:19

«Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не наодинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо — українці…»

Такі щемливі слова сьогодні, 25 листопада, полинули увись, розпочинаючи після покладання квітів мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів та 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років, геноциду Українського народу.

У заході, який провела Каріна Волошаненко, взяли участь міський голова Віталій Хоменко, депутат обласної ради Арташес Татоян, перший заступник міського голови Олександр Салата, депутати, представники управлінь та відділів виконавчого комітету міськради,  освітяни та жителі громади. Низько схиливши голови у скорботі, учасники мітингу приєдналися до спільного поминального молебня за закатованими голодною смертю земляками, який провів настоятель храму Покрови Божої Матері, отець Ігор Поліжак у супроводі півчої.

Завершився мітинг виконанням Гімну України.

Ми просимо всіх сьогодні о 16.00 приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Хай кожен із нас запалить свічку пам’яті, в знак вшанування невинно замученого голодом українського народу.