ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.12.2023 12:04

Вітаю вас з Різдвом Христовим, яке ми вперше святкуємо 25 грудня, але вдруге — в умовах жорстокої війни!

Я щиро дякую Господу, що допоміг нам дочекатись цих величних Різдвяних свят. Щиро дякую усім нашим захисникам за те, що вони, перебуваючи далеко від своїх сімей, роблять дуже важливу справу — захищають нашу рідну землю, щоб кожна українська родина мала змогу зібратися за святковим столом рідної домівки.

У цей святковий день вознесімо наші молитви за кожного воїна, за перемогу над агресором, за мир на нашій рідній землі, за полеглих Героїв, які віддали своє життя за наше з вами вільне майбутнє.

Хай переможе світло і добро, щоб у кожній українській родині панувала радість, а наші мрії про незалежну й квітучу Україну стали реальністю.

Зі світлим святом Різдва Христового!

Христос народився! Славімо Його!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.