КУПУЙТЕ ДРОВА ОФІЦІЙНО!

Дата: 11.01.2024 16:33

Філія «Богуславське лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує щодо реалізації деревини дров’яної для опалення. Щоб придбати дрова, слід звернутися до представництва філії та:

написати заяву, в якій вказати необхідний обсяг деревини, надати копію ідентифікаційного коду або паспорту та довідку про необхідність забезпечення дровами від відповідної міської, селищної ради, старостату тощо.

отримати реквізити для оплати, в яких зазначено всі дані філії, найменування продукції, об’єм та вартість.

здійснити оплату у відділенні будь-якого банку, або за допомогою онлайн-банкінгуПриват» 24 тощо).

Також придбати дрова для населення можна онлайн, у інтернет-магазині «ДроваЄ» — https://drovae.gov.ua/

Відповідальна контактна особа філії:

Фахівець зі збуту І категорії Костенко Анжеліка Іванівна — 068-037-87-13.

У зв'язку з виявленням факту купівлі дров паливних населенням через псевдооголошення в соцмережах, філія "Богуславське лісове господарство" ДП "Ліси України" просить бути пильними та перевіряти інформацію!!!