У 209 ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗМАГАННЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
Дата: 17.01.2024 15:38
Кількість переглядів: 120
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/5fd9f01a4cbf87a80f9169e6c22831e4.jpeg)
На Київщині розпочався шкільний етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Станом на 17 січня змагання вже проходять у 209 закладах освіти.
Змагання з футзалу стартували у 63 школах, із волейболу у 81 школі, з баскетболу у 54 закладах освіти. Розпочали свій шлях до чемпіонства й команди з черлідингу у 9 школах та зі спортивного орієнтування у 2 школах.
Вже маємо перших переможців. 94 команди завершили шкільний етап і представлять свої школи на наступному територіальному етапі.
![Фото без опису](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417153497_770442148444760_4950147559765089298_n-300x204.jpg)
« повернутися