ДЕНЬ СОБОРНОСТІ — В «МАЛЯТКУ»

Дата: 22.01.2024 15:02

Бесіди, відеоперегляди, розваги, колективні роботи, конкурси малюнків та поробок — так в Богуславському ЗДО (ЦРД) 1 «Малятко» зустрічали День Соборності України. Вихователі розповіли малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам’ятки України, пограли в українські народні ігри, виконували мелодії на музичних інструментах, виконували колективні колажі.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України».

Колектив закладу мав змогу поринути в часи становлення Української держави під час години спілкування «Наша сила в єдності» та переглянути відео з циклу «Собор на крові», серія «Єдина державаспільна історія».

За інформацією вихователя методиста Богуславського ЗДО (ЦРД) 1 «Малятко» СЕРГІЙЧУК М. О.