ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ВІДПРАЦЮВАННЯ

Дата: 23.01.2024 09:03

З метою зменшення пожеж у житловому секторі, рятувальники Обухівського районного управління наприкінці минулого тижня здійснили планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в Богуславі.

В ході заходу фахівці ДСНС поспілкувалися із місцевими жителями, закликаючи їх відповідально ставитись до власної безпеки, дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки у побуті, оглянули стан утримання пічного опалення, електрогосподарства, газових приладів, вказали господарям на виявлені недоліки та надали рекомендації щодо їх усунення. Також в ході заходу рятувальники нагадали про порядок дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Після заходу усі співрозмовники отримали тематичні листівки застережливого характеру.

Провідний інспектор ВОПР Обухівського РУ ГУ

ДСНС України у Київській області,

старший лейтенант служби цивільного захисту

Денис АРТЕМЕНКО.