ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 29.01.2024 10:12

29 січня минає 106 років від тих страшних подій під Крутами, які увійшли в історію як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Тоді молоді неозброєні українські гімназисти, курсанти, студенти та юнкери стали на шляху чотирьохтисячного більшовицького війська й стримали наступ ворога на Київ.

На превеликий жаль, українці, в тому числі — 18-20-річні юнаки, знову змушені обороняти рідну землю від ворога ціною власних життів. Вони повторюють подвиг героїв під Крутами.

Вшановуючи подвиг Героїв Крут, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю всіх захисників, котрі загинули в боротьбі за неподільну, вільну Україну. Віддаємо шану нашим бійцям, котрі сьогодні захищають кожен сантиметр української землі.

Вічна шана Героям!

Слава Україні!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.