ДО ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ПРИЄДНУЄТЬСЯ ЛЕГКОАТЛЕТКА ДАР’Я МИХАЙЛОВА – АМБАСАДОРКА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ
Дата: 31.01.2024 14:57
Кількість переглядів: 106
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/59650f30099240232b07c6a7dabec4df.jpg)
Дар’я Михайлова – Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, член національної збірної команди України, неодноразова чемпіонка України та міжнародних змагань, учасниця літніх Олімпійських ігор в Токіо.
«Дуже рада приєднатись до амбасадорів Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Впевнена, що зможу поділитись з дітьми своїм спортивним досвідом. Школярі Білоцерківщини гідно представлять свої команди та покажуть найкращі результати», — наголосила амбасадорка.
« повернутися