КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ – 2024

Дата: 13.02.2024 08:54

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

До участі в конкурсі запрошуються:

- учні;

- вихованці закладів загальної середньої;

- вихованці професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

Тематика малюнків:

Безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки.

Вимоги до малюнка:

- на конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо;

- розмір роботи: формат А-3;

- роботи не оформлювати рамкою, наклейками тощо;

- на зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо: назву роботи (українською та англійською мовами);

прізвище, ім’я, по батькові (українською та англійською мовами) та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву закладу освіти; прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон керівника, сферу діяльності батьків; вказати, що робота надсилається на ХІIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

З 10 по 30 квітня визначають переможців конкурсу (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

Про дату, час та місце нагородження переможців редакція журналу повідомляє в соцмережах, на своєму сайті (https://ohoronapraci.kiev.ua) та на сайтах співорганізаторів конкурсу не пізніше як з 20 по 25 квітня.

Імена переможців оприлюднюють у засобах масової інформації та на офіційних сайтах організаторів конкурсу. Переможців фіналу конкурсу нагороджують дипломами та цінними подарунками.

Детальна інформація про проведення конкурсу на сайтах ФПУ та редакції журналу «Охорона праці»

Бажаємо успіхів і перемог учасникам конкурсу!