В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ВИХОВАНЦІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ДЮСШ ПРИВЕЗЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ДО РІДНОГО КРАЮ

Дата: 22.02.2024 09:13

15-17 лютого 2024 року в м. Бориспіль відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів та юніорок 2008-2009 років народження, присвячений пам’яті Героя України Валерія ГУДЗЯ. Участь у заході взяли 230 юних боксерів, серед яких — 30 дівчаток.

Вітаємо абсолютних чемпіонів Київщини у своїй ваговій категорії — це юні жителі Богуславщини: БАБЕНКО Максим (70кг), ГРИЦЕНКО Ернест (52кг), ЯМКОВА Олександра (66кг) та їхнього тренера БОЙКА Василя Петровича.

Фото без опису  Фото без опису

Висловлюємо щиру подяку депутату Київської обласної ради Арташесу ТАТОЯНУ за підтримку юних спортсменів, ще раз підтверджуючи, що «Разом ми — сила, разом до ПЕРЕМОГ!».

За інформацією начальника відділу культури, молоді та спорту Тетяни КУЦЕНКО.