ВРУЧЕННЯ ПЕРШОГО ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

Дата: 14.03.2024 14:28

Сьогодні, 14 березня, в ЦНАПі Богуславської міської ради відбулася знакова подія — урочисте вручення перших паспортів громадянина України у вигляді ID-картки жителям громади.

Перед урочистостями начальник Обухівського об’єднаного відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Василь Крисько, котрий завітав на вручення спільно з завідувачем сектору оформлення документів Олесею Шульгою, подякував міському голові Віталію Хоменку за оперативність, пообіцяв всебічну підтримку міграційної служби в роботі ЦНАПу та тепло привітав жителів громади з важливою подією в житті міста.

Першим свій ID-документ отримав 18-річний Олег Руленко.

Під час урочистого вручення паспорту очільник громади побажав юнакові успіхів на життєвому шляху та підкреслив: «…Дякую всій команді, депутатам та всім фахівцям, причетним до цієї визначної події, до покращення рівня паспортного сервісу для земляків та жителів інших територіальних громад, адже сьогодні ми отримали гарний результат спільної кропіткої роботи після довгих підготовчих процесів…»

А далі адміністратор ЦНАПу Ліна Дудка продовжила свою роботу, адже під дверима зібралися відвідувачі: хтось забрати свій паспорт, хтось подати документи…

Нагадуємо, що отримати паспортні послуги чи відповідні консультації фахівців можна за адресою: м. Богуслав, вулиця І. Франка, 4, 1 поверх адмінприміщення Богуславської міської ради.

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08.00 – 17.00 (12.00 – 13.00 — обідня перерва),

п’ятниця: 08.00 – 16.00 (12.00 – 13.00 — обідня перерва),

субота – неділя — вихідні.

ТАКОЖ АДМІНІСТРАТОРИ НЕ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС «ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ».