МІСЦЕ ДЛЯ АЛЕЇ СЛАВИ ВИЗНАЧАТИМУТЬ НА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ

Дата: 22.03.2024 15:36

22 березня в Богуславській міській раді відбулися збори-зустріч рідних загиблих із керівництвом громади щодо місця облаштування майбутньої Алеї Слави Героям, які полягли в російсько-українській війні.

Багато негативу й суперечок  викликало питання розміщення майбутньої Алеї Слави Героям, адже кожен має своє бачення: хтось хоче, аби алея була в затишному місці, хтось — в центрі міста чи посеред площі, до речі, думки рідних розходилися навіть під час сьогоднішніх обговорень на зборах. До того ж Богуславською міською радою було отримано електронне звернення від Тетяни Овчар щодо вирішення даного питання шляхом громадських слухань, тож під час зборів вирішили провести громадські слухання щодо колективного обрання місця розташування майбутньої Алеї Слави Героям всіма небайдужими жителями Богуславської громади. За погодженням присутніх рідних наших Героїв, громадські слухання проходитимуть 29 березня в глядацькій залі «Будинку культури» о 17.00 (реєстрація учасників розпочнеться о 16.00. ПРИ СОБІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ПАСПОРТ). На обговорення та вибір жителів Богуславської громади пропонується 4 локації, які, наголошуємо, були запропоновані рідними:

• Парк Шевченка, біля пам’ятного знака Героям російсько-української війни, який у свій час обрали «атовці»;

• Газонна територія біля міської ради;

• Територія навколо пам’ятного знака Героя Небесної Сотні;

• Територія Парку Слави.

Як чітко зауважив головний інженер «Богуславблагоустрою» Валентин Якобчук, син загиблого Героя Якобчука Анатолія, до вибору місця для Алеї Слави необхідно підходити не лише з боку власних бажань-бачень, а й із технічної сторони, адже на сьогодні Богуславська громада вже втратила 64 захисників, маємо земляків, зниклих безвісти, війна ще триває… Чи вистачить місця на обраній ділянці для повноцінної Алеї Слави? Дай, Боже, аби більше не було втрат…

Всі подробиці будемо повідомляти, а про те, як проходили збори, незабаром розмістимо відео.