» Новини » БОГУСЛАВСЬКІ БОРЦІ — ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ!
БОГУСЛАВСЬКІ БОРЦІ — ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ!
Дата: 01.04.2024 09:14
Кількість переглядів: 78
30 березня в Обухові, в приміщенні спортивної зали Обухівської ДЮСШ, відбувся відкритий чемпіонат міста "Наближаємо Перемогу разом" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів із 5 команд Киїївської області. Збірну команду Богуславської ДЮСШ представляли 5 спортсменів, які показали бездоганні результати:
• переможцем змагань у в/к 38 кг став Бабенко Давід;