БОГУСЛАВСЬКІ БОРЦІ — ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ!

Дата: 01.04.2024 09:14

30 березня в Обухові, в приміщенні спортивної зали Обухівської ДЮСШ, відбувся відкритий чемпіонат міста "Наближаємо Перемогу разом" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів із 5 команд Киїївської області. Збірну команду Богуславської ДЮСШ представляли 5 спортсменів, які показали бездоганні результати:

• переможцем змагань у в/к 38 кг став Бабенко Давід;

• срібними призерами стали: Бабенко Дамір (в/к 22 кг) та Коваленко Денис (в/к 71 кг).

• бронзовими призерами змагань стали Горовенко Іван (в/к 85 кг) та Дубина Назар (в/к 71 кг).

Переможців та призерів турніру нагороджено кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів і нових спортивних досягнень.

Дякуємо організаторам змагань за достойний рівень проведення заходу, за хороші призи! Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях!

Юрій КВАШУК, тренер із вільної боротьби Богуславської ДЮСШ.