«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» — це радість перемог і підтримка один одного»

Дата: 15.04.2024 08:45

Богуславська громада впевнено увірвалася у ІІІ етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Першою змагалася команда баскетболістів ОЗО Богуславський ліцей № 2. І це — прекрасний старт, друзі!

На спортивному майданчику конкуренція була драйвером для запеклої боротьби. Наші учні достойно представили громаду. Вони щодня працюють над собою і вийшли на новий рівень спортивних досягнень! Адже спорт – це не лише про перемогу. Це й про повагу, про дружбу, про можливості.

Пишаємося вами і дякуємо за видовищну гру! Цей успіх ми з радістю присвячуємо Збройним Силам України і тим, хто боронить нашу рідну землю!

Дякуємо кожному учаснику за гру та незабутні емоції! Ваша відданість та талант надихає нас усіх! Давайте разом вболівати за наших юних спортсменів та слідкувати за захоплюючими змаганнями! Покажімо, що наша спільнота — це сила!

Інформація від заступника директора з виховної роботи Катерини ЗАПОРІЖСЬКОЇ.