«ЗОЛОТО», «СРІБЛО», «БРОНЗА» — НАГОРОДИ БОГУСЛАВСЬКИХ БОРЦІВ

Дата: 15.04.2024 08:46

13 квітня 2024 року в м. Тальне проводився відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків.

Юні борці Богуславської ДЮСШ зі своїм тренером Юрієм Квашуком взяли участь у змаганнях і, як завжди, продемонстрували прекрасний результат серед 70 спортсменів.

Від команди Богуславської ДЮСШ переможцями змагань стали:

Бабенко Дамір у в/к 21 кг, він також був окремо відзначений як наймолодший борець турніру, та Яковлєв Назар (у в/к. 44 кг). Cрібну нагороду здобув Бабенко Давід у в/к 41 кг, а Бондарєв Кіріл (в/к 38 кг) виборов «бронзу».

Вітаємо учасників із здобутими нагородами та бажаємо нових перемог! Дякуємо тренерові за підготовку юних борців Богуславської громади, котрі із будь-якого рівня змагань повертаються переможцями та призерами! Дякуємо Збройним силам України за можливість дітям тренуватись, розвиватись та виступати на змаганнях!