БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК — НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 02.05.2024 09:37

Увесь світ готується до величного свята – Великодня. Традиційно в ці дні ми проводимо в Богуславському академічному ліцеї № 1 Великодні ярмарки. Діти готують смаколики, реалізують їх школярам та гостям закладу освіти, а зібрані кошти направляють на допомогу воїнам Збройних Сил України. Нещодавно клич про допомогу кинула дружина Митяя Сергія Леонідовича, який сьогодні знаходиться в зоні бойових дій. Вона просила допомогти військовій частині чоловіка коштами на придбання необхідного обладнання для боротьби з ворогом. Сім’я виховує четверо дітей, двоє з них навчаються у нашому ліцеї, тому ми не могли стояти осторонь...

Тож кошти в сумі 71 083,40 грн, зібрані під час ярмарку, були перераховані бійцям для придбання зарядної станції та генератора.

Висловлюємо вдячність батькам, які активно включилися у підготовку ярмарку. Різні види домашньої випічки, підготовленої вашими руками, користувалася неабияким попитом.

Бажаємо швидкої перемоги!

З Великодніми святами!

Інформація від директора Богуславського академічного ліцею № 1 Катерини ІВЧЕНКО.