ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ДОРОГІ ВІРЯНИ!

Дата: 05.05.2024 07:00

Зі щирим серцем вітаю всіх вас із Великоднем! Із Воскресінням Христа!

У цей святковий день дозвольте побажати вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними новими сподіваннями, міцною вірою в найближчу перемогу, а оселі благополуччям, затишком, благодаттю, щастям і злагодою!

Багато наших захисників зустрічають свято на передовій. Нехай Господь оберігає їх, дарує силу та зміцнює дух.

У день Воскресіння Господнього молимось за наших загиблих земляків, розділяємо горе рідних Героїв!

Віримо: як Христос переміг смерть, так і Україна переможе ворога! Ми обов’язково зустрінемо перемогу, дочекаємося, коли в наших домівках запанує мир і спокій!

З повагою міський голова Віталій ХОМЕНКО.