ВІСТІ ІЗ ІСАЙКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 06.05.2024 16:32

До Пасхальних свят у Ісайківському старостинському окрузі «кипів» благоустрій.

Результатами проведеної роботи поділилася староста округу Галина Василівна Васильченко:

— Дякуючи комунальникам КП «Богуславблагоустрій», зібрали та вивезли сміття із кладовищ «Ярське», «Пехівка», «Гаманове» села Ісайок. Також ліквідували стихійне сміттєзвалище в урочищі «Ближнє».

Великий об’єм роботи зробили й працівники старостату та комунальних установ села спільно із 3 комунальниками КП «Богуславблагоустрій», які працевлаштовані за сприяння центру зайнятості.

Прибрали центр Ісайок, зробили косметичний ремонт Меморіалу Слави. Почистили й побілили бордюри, висадили близько 40 декоративних кущів біля адмінбудівлі та 20 — навколо клубної філії Ісайок.

Добре, що маємо ще й місцевих помічників. Уже двічі скошував футбольне поле в Ісайках Сергій Анатолійович Терновий, адже тепла погода та рясні дощі сприяють активному росту трави.

Провели благоустрій і на території церкви в Ісайках — покосили траву, пофарбували ворота, лавочки, побілили паркан. Пофарбували дитячий майданчик, вирубали зарослі на кладовищі «Івківське» та вздовж доріг по вулицях: Набережній, Гуньківці та Ярській.

Навели лад і в Яцюках: прибрали в’їзну частину кладовища, провели благоустрій у центрі села та на території сільського храму.