ДОРОГІ ЖІНКИ, МАТЕРІ БОГУСЛАВЩИНИ!

Дата: 12.05.2024 07:30

Від щирого серця вітаю вас із Днем матері! У цей прекрасний день хочеться промовити слова щирої вдячності найдорожчій людині — МАМІ, котра є втіленням безмежної любові та жертовності. У цей день хочу побажати Перемоги, міцного здоров’я всім вам і вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті вам від Богородиці!

На жаль, День матері цьогоріч знову затьмарений війною, ми знову відзначаємо його зі сльозами на очах, із черговими втратами Героїв. Глибока шана і вдячність матерям наших загиблих Героїв та земляків, які стоять на захисті країни, перебувають у полоні чи під час боїв зазнали важких поранень. Немає в світі таких слів, щоб заспокоїти материнське серце, яке навіть на відстані відчуває — дитина в небезпеці, якому довелося пережити найважчий момент — втрату найріднішої кровинки. Ми ніколи не забудемо подвиг ваших дітей, Героїв України, які стали прикладом мужності, стійкості для всього світу. Україна переможе!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.