ВІЛЬНА БОРОТЬБА: ЗНАЙ НАШИХ!

Дата: 13.05.2024 16:35

10 травня в м. Біла Церква проводився чемпіонат ГО «Білоцерківська міська федерація вільної боротьби» серед юнаків та дівчат 2012-2013 р. н. У змаганнях взяли участь близько 200 учасників із 15 міст України. Богуславську громаду представляли борці ДЮСШ, які здобули такі результати:

І місце зайняв Горовенко Іван, ставши чемпіоном у ваговій категорії 58 +. Срібними призерами чемпіонату стали Бабенко Дамір (у в/к 22 кг) та Бондарєв Кіріл (у в/к 38 кг).

Вітаємо наших борців та бажаємо вдалих виступів, нових стартів та яскравих перемог! Дякуємо організаторам змагань за достойний рівень проведення! Дякуємо Збройним силам України за можливість спортсменам тренуватись та виступати на змаганнях!

За інформацією тренера Богуславської ДЮСШ Юрія КВАШУКА.