ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ПРАЦІВНИКИ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ!

Дата: 20.05.2024 09:21

Ефективна робота банківських установ — це величезна праця та знання саме вас, банківських працівників: керівників, економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших фахівців, а ще вкладення неоціненного досвіду ветеранів, які заслуговують щирих слів подяки та найкращих побажань.

З нагоди професійного свята хочу побажати вам міцного здоров’я, нескінченної життєвої енергії та успіхів у праці, затишку і благополуччя вашим родинам, миру та достатку, витримки, мужності та єдності!

Будьте сильними та надійними фахівцями у своїй сфері, завдяки яким банківська система злагоджено та ефективно працює, незважаючи на війну!

Разом до перемоги!

З повагою і вдячністю — міський голова Віталій ХОМЕНКО.