На Київщині відбудеться День Поля «AGRO CHALLENGE»

Дата: 21.05.2024 08:12

День Поля «AGRO CHALLENGE» відбудеться 22-23 травня 2024 року в с. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області.

День Поля «AGRO CHALLENGE» це аграрний захід України, який об’єднає все нове, що є у сільському господарстві! Це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерства зосереджуються в серці українського агросектору.

Організатором заходу є команда «AGRO TEAM» спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

Незважаючи на війну, аграрний сектор України повинен продовжувати працювати та розвиватися. Проведення Дня Поля “AGRO CHALLENGE” в таких умовах набуває особливого стратегічного значення.

Дізнатися про деталі можна за посиланням: https://agrochallenge.kyiv.ua