Триває конкурс «Мистецтво, що рятує життя»

Дата: 22.05.2024 10:39

Державна служба України з питань праці проводить надзвичайний конкурс, який об’єднує творчість, інновації та прагнення до створення безпечного робочого середовища.

Тож візьміть участь у конкурсі «Мистецтво, що рятує життя» та покажіть, як ви бачите безпеку на роботі через призму мистецтва!

Немає значення, скільки вам років, вмієте ви малювати чи користуєтеся відповідним програмним забезпеченням. Важливий лише креативний підхід та нестандартне бачення.

Надсилайте малюнки, постери, фотографії, колажі, графічні зображення, які відображають безпеку на роботі - все, що відтворює ідею безпеки праці в оригінальній формі.

Подробиці на порталі «Мистецтво безпеки праці».

Щоб взяти участі у конкурсі переходьте за посиланням.