ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ ТА ГОСТІ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.05.2024 08:31

23 травня в Україні відзначається День Героїв — це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто в різні часи боровся за свободу й незалежність своєї країни. Сьогодні поряд з історичними постатями борців за незалежність з часів Київської Русі, козацтва… вписані імена Героїв сьогодення, які захищають Україну від сусіда-агресора.

Вшановуємо пам’ять про Героїв, які не повернулися з поля бою, дякуємо тим, хто на передовій безстрашно продовжує боротьбу із окупантом. Сьогодні захисники своїми героїчними подвигами й незламністю пишуть нашу історію. Історію вільної, самостійної та нескореної української нації.

У цей день бажаю кожному із нас перемоги над ворогом та злагоди в рідній оселі.

З повагою і вдячністю — міський голова Віталій ХОМЕНКО.