ПРИЙОМ ЛІКАРЯМИ ПАЦІЄНТІВ СІЛ БОГУСЛАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 23.05.2024 16:12

Сьогодні, 23 травня, сімейний лікар Богуславського центру первинної медико-санітарної допомоги Вікторія Миколаївна Саламашенко та вузькопрофільні спеціалісти Богуславської центральної лікарні — лікар-терапевт, невропатолог, травматолог та лікар-офтальмолог, проводили прийом пацієнтів у Вільховецькому старостинському окрузі.

За повідомленням старости Анатолія Олександровича Жильчука, на прийом прийшло більше 25 жителів сіл Вільховця, Семигір та Половецького. Найбільше звернень було до пані Вікторії, адже людям було зручно й отримати консультацію, й підписати на місці декларацію із сімейним лікарем.

Після прийому пацієнтів у старостаті Вікторія Миколаївна відвідала вдома двох хворих семигірців, прикутих до ліжка.