2 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 02.06.2024 07:58

Шановні ветерани та працівники місцевої промисловості! Вітаю вас з днем професійного свята!

У цей непростий час ви докладаєте значних зусиль для забезпечення потреб жителів громади, і не тільки, необхідною продукцією. Всупереч всім труднощам у вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал та всебічно підтримати наших захисників.

З нагоди професійного свята зичу міцного здоров’я, добра, злагоди, благополуччя вам і вашим родинам. Сердечна вдячність за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу, адже саме ви наповнюєте споживчий ринок Богуславщини товарами народного споживання, збільшуєте кількість робочих місць.

Разом — до Перемоги!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.