РІЙ «КАЛИНА» — БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

Дата: 30.05.2024 09:57

Вітаємо Рій «Калина» ОЗО Богуславського НВО «ЛіцеЙ № 3 — МАН» за зайняте почесне ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який відбувся 29 травня на базі Академічного ліцею № 4 Обухівської міської ради Київської області.

В запеклій боротьбі команда зайняла наступні місця в конкурсах:

«Топографія» — І місце;

«Відун» — ІІ місце;

«Козацький гарт» — ІІ місце;

«Смуга перешкод»-ll місце;

«Метання гранати» — ІІ місце;

«Впоряд» — ІІІ місце;

«Таборування» — ІІІ місце.

Саме ви, учасники рою «Калина», ось такі молоді, енергійні, вибрали такий вид гри, в якій перевіряють і випробовують себе на здатність переборювати труднощі, робити добро, захищати рідну землю. У цій грі ви формуєте характер, опановуєте навички, які згодом стануть в нагоді у житті.Учасники команди «Калина» власним прикладом надихають юних українців і дорослих громадян долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично. Ми гордимося вами, джури, ви — гідні продовжувачі кращих козацьких традиції України! Так тримати!

За інформацією директора Богуславського НВО «Ліцей № 3 — МАН» Людмили БАЙБУЗ.