АЛЕЯ СЛАВИ: НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАШИХ ГЕРОЇВ

Дата: 11.06.2024 16:33

Спеціаліст відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Людмила Півторацька продовжує для майбутньої Алеї Слави Героям збирати підтверджену документально інформацію про кожного загиблого земляка, або захисника, який знайшов свій останній прихисток на кладовищах Богуславської громади. Дані про 60-х Героїв погоджені з родинами та вже подані для виготовлення макетів майбутніх банерів. На жаль, маємо більше втрат… Тому просимо рідних загиблих земляків, які ще не подавали необхідну інформацію та світлини Героїв для виготовлення банерів, зв’язатися зі спеціалістом за номером телефону — 067-896-42-18 (дзвінки, вайбер).

Щодо справ облаштування майбутньої Алеї Слави Героям російсько-української війни , то, як повідомив міський голова Віталій Хоменко, після проведення проєктно-вишукувальних робіт із проєктування Алеї у Парку Слави міста (по вулиці Миколаївській), виготовлення й затвердження відповідної документації, оголошено тендер на визначення виконавця ремонту-облаштування місця вшанування пам’яті загиблих захисників України. Аукціон відбудеться 20 червня.