10:36 29.07.2021
СТОРІНКА НОВИН
Щомісяця понад 82 тисячі клієнтів області отримують до сплати квитанції за світло не з фактичними, а з прогнозними показами електролічильників. Це відбувається через те, що оператор системи розподілу не отримав від клієнтів даних щомісячного споживання електричної енергії. Щоб така ситуація не траплялася клієнтам слід вчасно передавати покази електролічильників. Для цього в ДТЕК Київські регіональні електромережі функціонують зручні дистанційні сервіси.
Відповідно до законодавства, кожному клієнту оператора системи розподілу потрібно щомісяця фіксувати покази лічильника в останній день та передавати їх впродовж трьох днів. Завдяки цій інформації постачальник світла формує квитанцію, яку надсилає до сплати. Якщо клієнт з якоїсь причини це не зробив, то в платіжці буде зазначена сума, виходячи із прогнозного (середньодобового), а не фактичного споживання.
«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Щомісяця понад 82 тисячі сімей не передають нам дані електроспоживання та сплачують за світло за прогнозними розрахунками. Щоб цього не відбувалося слід вчасно надавати дані лічильників. Для цього ми пропонуємо нашим клієнтам користуватися надійними і швидкими помічниками — дистанційними сервісами. Вони працюють в режимі 24/7», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
Загалом для передачі показів електролічильників в компанії працює п’ять інструментів:
·мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market);
·веб-форма на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах;
·особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
·чат-боти у Viber або Telegram. Знайти їх можна за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
·голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами (044) 4590740, (067) 4957040, (093) 495-70-40 або (099)495-70-40 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.
Кожний дистанційний спосіб передачі показів лічильника — зручний і має свої переваги. Варто спробувати і знайти для себе оптимальний варіант.
Коротке відео чому важливо передавати покази лічильника можна подивитися за посиланням.
Нарада щодо усунення ситуації, що виникла по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось)
Перший заступник міського голови Салата О.П. сьогодні провів робочу зустріч з представниками ТОВ «Мостобудівельнийзагін №112» та ТОВ «ПФ Мостострой», які проводили роботи по капітальному ремонту частини дорожнього покриття по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось). Серед присутніх були також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гогуля О.М., начальник відділу містобудування та архітектури Теребун Г.М., начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Харченко О.О. та інженер технагляду Зозуля О.В. Головним питанням було обговорення та прийняття рішень на усунення ситуації, що виникла по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось). Були розглянуті пропозиції всіх сторін. Для прийняття остаточного рішення необхідно додатково вивчити виконавчу документацію та провести повторно робочу зустріч.13:44 27.07.2021
Нарада з питань масової вакцинації
13:39 27.07.2021
Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області
Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» соціально – гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області.
До складу конкурсної комісії можуть входити представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених ст. 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:
Уповноважені органи у сфері соціальних послуг;
Отримувачі соціальних послуг;
Надавачі соціальних послуг;
Об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
Об’єднання надавачів соціальних послуг;
Об’єднання отримувачів соціальних послуг
Звернення суб’єктів системи надання соціальних послуг щодо включення їх до складу конкурсної комісії приймаються з 08.00 години 27 липня по 17.00 05 серпня 2021 року начальником відділу соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Вісьтак Русланою Дмитрівною за адресою: вул.Шевченка 40, м.Богуслав (перший поверх).
11:34 27.07.2021
Гідрологічна ситуація на р. Рось
14:58 26.07.2021
Київський Рибоохоронний Патруль інформує!
З 1 СЕРПНЯ ПО 15 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ НА КИЇВЩИНІ ЗАБОРОНЕНО ЛОВИТИ РАКІВ У період з 1 серпня до 15 вересня 2021 року встановлюється заборона на вилов раків у водних об’єктах в районі діяльності Київського рибоохоронного патруля. Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення їх запасів. Лов раків у заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, в результаті якого настає адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП або ч. 4 ст. 85 КУпАП за наявності заборонених знарядь лову (штраф до 680 грн). Крім штрафу, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,50 грн за кожного виловленого рака. Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Довідково: Наукові дослідження Інституту рибного господарства НААН України стверджують, що друга линька зазвичай починається з другої половини липня до другої-третьої декади вересня в залежності від погодних умов. У зв’язку з аномальним температурним режимом у весняний період, проходження першої линьки раків відбувся із затримкою на 10-15 діб. Наразі гідрометеорологічний режим сприятливий для другої линьки. Тож терміни її проходження є біологічно обґрунтованими.10:26 26.07.2021