СТОРІНКА НОВИН

Електрика вимикається — вмикаються генератори

Попри те, що ці прилади дають світло, вони ж і несуть загрозу. На жаль, в Україні вже зафіксовані випадки травмування і загибелі людей під час порушення правил експлуатації переносних джерел живлення. Щоб не сталося біди — суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час їх використання! Основні правила використання генераторів: • Генератор можна використовувати тільки на відкритому повітрі! НЕ МОЖНА встановлювати у будівлі, тому що під час роботи він виділяє чадний газ, що може призвести до отруєння та летальних випадків. • Встановлюйте генератор так, щоб відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) була не менше 6 метрів! Це важливо, бо під час роботи він сильно нагрівається й предмети поблизу можуть спалахнути. • Заправляйте генератор тільки на відкритому повітрі й тримайте паливо якомога далі (через ризик пожежі). Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки! Відповідальність рятує життя! Бережіть себе, оточуючих та своє майно!

13:19 18.01.2023

Виїзний прийом громадян перенесено

До уваги жителів Богуславської громади! Виїзний прийом громадян переноситься. Виїзний прийом громадян заступником голови Обухівської районної державної адміністрації Іриною Абрамівною Старенькою, запланований на 18 січня у приміщенні міської ради (вул. Франка, 4), переноситься.   Про дату і час прийому повідомимо пізніше.

11:15 17.01.2023