СТОРІНКА НОВИН

Всіх християн західного обряду вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!

Всіх християн західного обряду вітаємо зі світлим святом Різдва Христового! Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти. Воно несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань. Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство. Вітаємо з католицьким Різдвом, з прекрасним і добрим святом! Бажаємо затишку в домі та в душі, чудесного аромату ялинки і великого щастя в житті. Нехай яскрава зоря на небі завжди дарує радість і віру, нехай доля буде щедрою на подарунки та гарні звістки!

13:11 24.12.2021