СТОРІНКА НОВИН

Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Шукаєте роботу? Допоможемо скласти резюме! Що потрібно зробити аби ваше резюме зацікавило роботодавця – знають у службі зайнятості і готові поділитися з вами секретами його складання. Резюме – це документ, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні досягнення особи, яка його складає. Воно має бути лаконічним, правдивим і вичерпним. При цьому, головна мета – домогтися того, щоб у роботодавця з’явилося бажання зустрітися з претендентом на роботу особисто. Резюме в цій ситуації визначить стиль і форму майбутньої співбесіди, оскільки роботодавець орієнтуватиметься виключно на запропоновану в документі інформацію.

11:18 14.06.2021

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості!

Шановні працівники текстильної та легкої промисловості, вітаю вас з професійним святом! Прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну працю і побажання міцного здоров’я, щастя і благополуччя! З повагою міський голова Віталій Хоменко

08:11 13.06.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: У СЕЛИЩІ КРАСЯТИЧІ РЕКОНСТРУЮЮТЬ ДИТСАДОК

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” оновлюється дитсадок в селищі Красятичі Поліської громади. 50% робіт підрядники вже виконали. Після завершення реконструкції місцеві діти будуть навчатись у комфортних умовах.

11:26 11.06.2021