СТОРІНКА НОВИН

Дата: від до Скинути

В рамках проведення форуму презентацію туристичного потенціалу нашого краю провела керівник сектору інформаційної діяльності Обухівської райдержадміністрації Лія Корнієнко, яка є ідейним провідником і куратором розвитку туризму на Обухівщині. Детальніше про туристичну Богуславщину можна прочитати за посиланням mandruy.com.ua

16:32 26.09.2021

Туристичний форум на Богуславський землі зібрав активних і завзятих, тих хто на практиці доводить, що розвивати туризм можна і потрібно, адже саме він як один із напрямків розвитку громади залучає інвестиції та створює робочі місця. Те, що свій край, зі своїми "родзинками", найкращий, доводять господарі "зелених" садиб, равликових ферм, гончарних майстерень. На їх долю сьогодні випало чимало теплих слів вдячності!

15:30 26.09.2021

Богуславщина - така знайома, і така незнана  Серед 9-ти громад, створених на Обухівщині, Богуславська стала найперспективнішою у сфері туризму.

Богуславщина - така знайома, і така незнана Серед 9-ти громад, створених на Обухівщині, Богуславська стала найперспективнішою у сфері туризму. Тож саме унікальний Богуславський край сьогодні став платформою для туристичного форуму "Впровадження інноваційних технологій щодо популяризації туризму в Обухівському районі", який як господар відкрив голова Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко разом із гостями - головою Обухівської РДА Олександром Гомоном та головою Обухівської районної ради Антоном Кармановим. У фойє будинку культури учасників форуму та гостей зустрічала виставка, де свої вироби демонстрували майстри декоративно-ужиткового мистецтва, та майстерність - учні Богуславського центру професійно-технічної освіти та вищого професійного училища сфери послуг. Також всі мали нагоду ознайомитись з фотовиставкою "Щаслива планета", яка зібрала світлини як професіоналів, так і аматорів.

12:26 26.09.2021

Вітаємо з Днем машинобудівника!

Вітаємо з Днем машинобудівника! Всім працівникам цієї найважливішої індустрії бажаємо успіхів в кар’єрі. Нехай у вас буде продуктивна робота, а перспективи радують вас. Благополуччя, любові і досягнень!

08:24 26.09.2021

Подорож у часі? Це можливо!

Подорож у часі? Це можливо! А далі на учасників туристичного форуму та гостей міста чекала цікава оглядова екскурсія, яку провела начальник відділу культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради Тетяна Куценко - пам'ятник Марусі Богуславці, поблизу якого національний жіночий костюм демонстрували учасниці театру моди "Перлина Росі" Богуславського ВПУ сфери послуг, музей історії Богуславщини, Кам'яниця, де всі під час майстер-класу мали змогу зіткати свою частину автентичного полотна; джерело здоров'я, яке дарує потужну життєву силу. Та найбільше сюрпризів чекало на гостей біля рекреаційної локації "Скала" або, як кажуть богуславці - "Яма", з гранітними оголеннями. Тут, у театралізованому дійстві, одночасно зійшлися визначні періоди розвитку нашого краю: "Кам'яна доба", "Трипілля", "Козацька доба".

15:34 25.09.2021