СТОРІНКА НОВИН

Культурно-освітня акція "Майбутнє України - здорова нація!"

А на центральній площі міста тим часом тривала розважальна програма до Дня фізичної культури і спорту, в рамках якої організатори провели культурно-освітню акцію "Майбутнє України - здорова нація!", а спортсмени презентували виступи з різних видів спорту. Розважальна програма завершилась урочистою частиною, де перший заступник голови Богуславської ТГ Олександр Салата і представник депутата Київської обласної ради Арташеса Татояна Олександр Чижевський привітали усіх зі святом і вручили нагороди за участь у змаганнях. Щирими слова вдячності згадали ветеранів спорту, вчителів фізичної культури, які власним прикладом надихають юних до перемог.

12:22 11.09.2021